Login Custom Field (7.x-1.1) - en to eu translation catalogue (6 entries)

en: Disabled
eu: Ezgaituta

en: Enabled
eu: Gaituta

en: Text
eu: Testua

en: Other
eu: Bestea

en: Log in
eu: Sartu

en: Integer
eu: Osokoa
