Login Custom Field (7.x-1.1) - en to fi translation catalogue (7 entries)

en: Disabled
fi: Ei käytössä

en: Enabled
fi: Käytössä

en: Text
fi: Teksti

en: Other
fi: Muu

en: Log in
fi: Kirjaudu sisään

en: Integer
fi: Kokonaisluku

en: Phone Number
fi: Puhelinnumero
