Login Custom Field (7.x-1.1) - en to is translation catalogue (6 entries)

en: Disabled
is: Óvirkjað

en: Enabled
is: Virkjað

en: Text
is: Tekstur

en: Other
is: Annað

en: Log in
is: Innrita

en: Integer
is: Heiltal
