Login Custom Field (7.x-1.1) - en to fr translation catalogue (7 entries)

en: Disabled
fr: Désactivé

en: Enabled
fr: Activé

en: Text
fr: Texte

en: Other
fr: Autre

en: Log in
fr: Se connecter

en: Integer
fr: Entier

en: Phone Number
fr: Numéro de téléphone
