Login Custom Field (7.x-1.1) - en to gl translation catalogue (6 entries)

en: Disabled
gl: Desactivado

en: Enabled
gl: Activado

en: Text
gl: Texto

en: Other
gl: Outro

en: Log in
gl: Iniciar sesión

en: Integer
gl: Enteiro
