Login Custom Field (7.x-1.1) - en to gu translation catalogue (5 entries)

en: Disabled
gu: નિષ્ક્રિય

en: Enabled
gu: સક્રિય

en: Text
gu: લખાણ

en: Other
gu: અન્ય

en: Integer
gu: પૂર્ણાંક
