Login Custom Field (7.x-1.1) - en to he translation catalogue (6 entries)

en: Disabled
he: מושבת

en: Enabled
he: מופעל

en: Text
he: טקסט

en: Other
he: אחר

en: Log in
he: כניסה

en: Integer
he: שלם
