Login Custom Field (7.x-1.1) - en to hr translation catalogue (6 entries)

en: Disabled
hr: Onemogućeno

en: Enabled
hr: Omogućeno

en: Text
hr: Tekst

en: Other
hr: Ostalo

en: Log in
hr: Prijava

en: Integer
hr: Cijeli broj
