Login Custom Field (7.x-1.1) - en to hu translation catalogue (7 entries)

en: Disabled
hu: Tiltott

en: Enabled
hu: Engedélyezett

en: Text
hu: Szöveg

en: Other
hu: Egyéb

en: Log in
hu: Bejelentkezés

en: Integer
hu: Egész szám

en: Phone Number
hu: Telefonszám
