Login Custom Field (7.x-1.1) - en to hy translation catalogue (5 entries)

en: Disabled
hy: Անջատված է

en: Enabled
hy: Ակտիվացված է

en: Text
hy: Տեքստ

en: Log in
hy: Մուտք գործել

en: Integer
hy: Ամբողջ թիվ
