Login Custom Field (7.x-1.1) - en to id translation catalogue (6 entries)

en: Disabled
id: Non Aktif

en: Enabled
id: Aktif

en: Text
id: Teks

en: Other
id: Lainnya

en: Log in
id: Login

en: Integer
id: Bilangan bulat
