Login Custom Field (7.x-1.1) - en to is translation catalogue (5 entries)

en: Disabled
is: Óvirkt

en: Enabled
is: Virkt

en: Text
is: Texti

en: Log in
is: Skrá  inn

en: Integer
is: Heiltala
