Login Custom Field (7.x-1.1) - en to it translation catalogue (6 entries)

en: Disabled
it: Disattivato

en: Enabled
it: Attivato

en: Text
it: Testo

en: Other
it: Altro

en: Log in
it: Accedi

en: Integer
it: Intero
