Login Custom Field (7.x-1.1) - en to ja translation catalogue (6 entries)

en: Disabled
ja: 無効

en: Enabled
ja: 有効

en: Text
ja: テキスト

en: Other
ja: その他

en: Log in
ja: ログイン

en: Integer
ja: 整数
