Login Custom Field (7.x-1.1) - en to ka translation catalogue (6 entries)

en: Disabled
ka: გამორთულია

en: Enabled
ka: ჩართულია

en: Text
ka: ტექსტი

en: Other
ka: სხვა

en: Log in
ka: სისტემაში შესვლა

en: Integer
ka: მთელი რიცხვი
