Login Custom Field (7.x-1.1) - en to kk translation catalogue (5 entries)

en: Disabled
kk: Сөндірілген

en: Enabled
kk: Қосылған

en: Text
kk: Текст

en: Other
kk: Басқа

en: Log in
kk: Кіру
