Login Custom Field (7.x-1.1) - en to km translation catalogue (6 entries)

en: Disabled
km: បាន​បិទ

en: Enabled
km: បាន​បើក

en: Text
km: អត្ថបទ

en: Other
km: ផ្សេងៗ

en: Log in
km: ចូល

en: Integer
km: ចំនួន​គត់
