Login Custom Field (7.x-1.1) - en to kn translation catalogue (7 entries)

en: Disabled
kn: ಅಶಕ್ತಗೊಳಿಸಲಾದ

en: Enabled
kn: ಶಕ್ತಗೊಂಡಿದೆ

en: Text
kn: ಪಠ್ಯ

en: Other
kn: ಇತರೆ

en: Log in
kn: ಪ್ರವೇಶಿಸು

en: Integer
kn: ಪೂರ್ಣಾಂಕ

en: Phone Number
kn: ದೂರವಾಣಿ ಸಂಖ್ಯೆ
