Login Custom Field (7.x-1.1) - en to ku translation catalogue (6 entries)

en: Disabled
ku: کوژاوەتەوە

en: Enabled
ku: چالاکە

en: Text
ku: دەق

en: Other
ku: هیتر

en: Log in
ku: چوونە ژوورەوە

en: Integer
ku: ژمارەی تەواو
