Login Custom Field (7.x-1.1) - en to lt translation catalogue (6 entries)

en: Disabled
lt: Išjungta

en: Enabled
lt: Įjungta

en: Text
lt: Tekstas

en: Other
lt: Kiti

en: Log in
lt: Prisijungti

en: Integer
lt: Sveikas skaičius
