Login Custom Field (7.x-1.1) - en to lv translation catalogue (7 entries)

en: Disabled
lv: Atspējots

en: Enabled
lv: Iespējots

en: Text
lv: Teksts

en: Other
lv: Citi

en: Log in
lv: Pieslēgties

en: Integer
lv: Vesels skaitlis

en: Phone Number
lv: Telefona numurs
