Login Custom Field (7.x-1.1) - en to mr translation catalogue (5 entries)

en: Disabled
mr: असमर्थ

en: Enabled
mr: समर्थ

en: Text
mr: अक्षर

en: Log in
mr: येण्याची नोंद

en: Integer
mr: पूर्णांक
