Login Custom Field (7.x-1.1) - en to nl translation catalogue (7 entries)

en: Disabled
nl: Uitgeschakeld

en: Enabled
nl: Ingeschakeld

en: Text
nl: Tekst

en: Other
nl: Andere

en: Log in
nl: Inloggen

en: Integer
nl: Geheel getal

en: Phone Number
nl: Telefoonnummer
