Login Custom Field (7.x-1.1) - en to nn translation catalogue (5 entries)

en: Disabled
nn: Ikkje aktivert

en: Enabled
nn: Aktivert

en: Other
nn: Andre

en: Log in
nn: Logg inn

en: Integer
nn: Heiltal
