Login Custom Field (7.x-1.1) - en to oc translation catalogue (6 entries)

en: Disabled
oc: Desactivat

en: Enabled
oc: Activat

en: Text
oc: Tèxte

en: Other
oc: Autre

en: Log in
oc: Se connectar

en: Integer
oc: Entièr
