Login Custom Field (7.x-1.1) - en to pl translation catalogue (7 entries)

en: Disabled
pl: Wyłączone

en: Enabled
pl: Włączone

en: Text
pl: Tekst

en: Other
pl: Inne

en: Log in
pl: Zaloguj

en: Integer
pl: Liczba całkowita

en: Phone Number
pl: Numer telefonu
