Login Custom Field (7.x-1.1) - en to ru translation catalogue (7 entries)

en: Disabled
ru: Отключено

en: Enabled
ru: Включено

en: Text
ru: Текст

en: Other
ru: Другое

en: Log in
ru: Войти

en: Integer
ru: Целое число

en: Phone Number
ru: Номер телефона
