Login Custom Field (7.x-1.1) - en to sk translation catalogue (5 entries)

en: Disabled
sk: Zakázané

en: Enabled
sk: Povolené

en: Other
sk: Ostatné

en: Log in
sk: Prihlásenie

en: Integer
sk: Celé číslo
