Login Custom Field (7.x-1.1) - en to sl translation catalogue (5 entries)

en: Disabled
sl: Onemogočeno

en: Enabled
sl: Omogočeno

en: Text
sl: Besedilo

en: Log in
sl: Prijava

en: Integer
sl: Celo število
