Login Custom Field (7.x-1.1) - en to ta translation catalogue (6 entries)

en: Disabled
ta: செயலிலில்லை

en: Enabled
ta: செயலிலுள்ளது

en: Text
ta: உரை

en: Other
ta: மற்றவை

en: Log in
ta: உள்நுழை

en: Integer
ta: முழுஎண்
