Login Custom Field (7.x-1.1) - en to te translation catalogue (6 entries)

en: Disabled
te: అచేతనం అయింది

en: Enabled
te: చేతనం అయింది

en: Text
te: పాఠ్యం

en: Other
te: ఇతర

en: Log in
te: ప్రవేశించు

en: Integer
te: పూర్ణసంఖ్య
