Login Custom Field (7.x-1.1) - en to th translation catalogue (7 entries)

en: Disabled
th: ปิดการใช้งาน

en: Enabled
th: เปิดใช้งาน

en: Text
th: ข้อความ

en: Other
th: อื่นๆ

en: Log in
th: เข้าสู่ระบบ

en: Integer
th: จำนวนเต็ม

en: Phone Number
th: หมายเลขโทรศัพท์
