Login Custom Field (7.x-1.1) - en to tr translation catalogue (7 entries)

en: Disabled
tr: Etkin değil

en: Enabled
tr: Etkin

en: Text
tr: Metin

en: Other
tr: Diğer

en: Log in
tr: Giriş yapın

en: Integer
tr: Tamsayı

en: Phone Number
tr: Telefon
