Login Custom Field (7.x-1.1) - en to ug translation catalogue (5 entries)

en: Disabled
ug: تاقالدى

en: Enabled
ug: ئىناۋەتلىك

en: Text
ug: تېكىست

en: Other
ug: باشقا

en: Log in
ug: كىرىش
