Login Custom Field (7.x-1.1) - en to uk translation catalogue (7 entries)

en: Disabled
uk: Вимкнено

en: Enabled
uk: Увімкнено

en: Text
uk: Текст

en: Other
uk: Інше

en: Log in
uk: Вхід

en: Integer
uk: Ціле число

en: Phone Number
uk: Номер телефону
