Login Custom Field (7.x-1.1) - en to vi translation catalogue (7 entries)

en: Disabled
vi: Tắt

en: Enabled
vi: Bật

en: Text
vi: Văn bản

en: Other
vi: Khác

en: Log in
vi: Đăng nhập

en: Integer
vi: Số nguyên

en: Phone Number
vi: Số điện thoại
