Login Custom Field (7.x-1.1) - en to am translation catalogue (5 entries)

en: Disabled
am: ቦዘኔ

en: Enabled
am: ንቁ

en: Text
am: ጽሁፍ

en: Log in
am: ግባ

en: Integer
am: ኢንቲጀር
