Login Destination (7.x-1.0-alpha1) - en to hu translation catalogue (19 entries)

en: Pages
hu: Oldalak

en: Delete
hu: Töröl

en: Operations
hu: Műveletek

en: List
hu: Lista

en: Cancel
hu: Mégsem

en: Edit
hu: Szerkesztés

en: This action cannot be undone.
hu: A művelet nem vonható vissza.

en: Weight
hu: Súly

en: Settings
hu: Beállítások

en: Save
hu: Mentés

en: Roles
hu: Csoportok

en: Destination
hu: Cél

en: Empty
hu: Üres

en: Login Destination
hu: Belépési céloldal

en: About
hu: Névjegy

en: All pages except those listed
hu: Minden oldal, kivéve a listában szereplők

en: Only the listed pages
hu: Csak a listában szereplő oldalak

en: Pages on which this PHP code returns <code>TRUE</code> (experts only)
hu: Csak abban az esetben jelenik meg, ha a következő PHP kód <code>IGAZ</code> értékkel tér vissza (PHP-módban, csak tapasztaltaknak ajánlott).

en: If the PHP option is chosen, enter PHP code between %php. Note that executing incorrect PHP code can break your Drupal site.
hu: Ha a PHP-mód lett kiválasztva, akkor a PHP kódot %php jelek között kell megadni. Hibásan megadott PHP kód működésképtelenné teheti a webhelyet!
