Login Destination (7.x-1.0-beta1) - en to be translation catalogue (6 entries)

en: Pages
be: Старонкі

en: List
be: Сьпіс

en: This action cannot be undone.
be: Увага: гэтае дзеяньне ня можа быць скасаваным.

en: Weight
be: Вага

en: Settings
be: Наладкі

en: Roles
be: Статусы
