Login Destination (7.x-1.0-beta1) - en to cy translation catalogue (13 entries)

en: Pages
cy: Tudalennau

en: Delete
cy: Dileu

en: Operations
cy: Gweithrediad

en: List
cy: Rhestr

en: Cancel
cy: Diddymu

en: Edit
cy: Golygu

en: This action cannot be undone.
cy: Ni ellir dad-wneud y weithred yma.

en: Weight
cy: Pwysau

en: Settings
cy: Gosodiadau

en: Save
cy: Cadw

en: Roles
cy: Swyddogaethau

en: Empty
cy: Gwag

en: Triggers
cy: Sbardunau
