Login Destination (7.x-1.0-beta1) - en to id translation catalogue (12 entries)

en: Pages
id: Halaman

en: Delete
id: Hapus

en: Operations
id: Perintah

en: List
id: Daftar

en: Cancel
id: Batalkan

en: This action cannot be undone.
id: Perintah ini tidak bisa dikembalikan.

en: Weight
id: Urutan

en: Settings
id: Pengaturan

en: Save
id: Simpan

en: Roles
id: Tingkatan

en: About
id: Tentang

en: Triggers
id: Pemicu
