Login Destination (7.x-1.0-beta1) - en to jv translation catalogue (12 entries)

en: Pages
jv: Kaca

en: Delete
jv: Busek

en: Operations
jv: Operasi

en: List
jv: Daftar

en: Cancel
jv: Batal

en: Edit
jv: Ubah

en: This action cannot be undone.
jv: Aksi iki ora bisa dibalékna.

en: Weight
jv: Urutan

en: Settings
jv: Sétingan

en: Save
jv: Simpen

en: Roles
jv: Aturan

en: Empty
jv: Kosong
