Login Destination (7.x-1.0-beta1) - en to ne translation catalogue (10 entries)

en: Pages
ne: पृष्ठहरू

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Operations
ne: क्रियाहरू

en: List
ne: सूचि

en: Cancel
ne: रद्द गर्नुस

en: Edit
ne: सम्पादन गर्नुस

en: This action cannot be undone.
ne: यो कार्यलाई उल्टाउन मिल्दैन।

en: Weight
ne: भार

en: Settings
ne: निर्धारणहरू

en: Save
ne: बचत गर्नुस
