Login Destination (7.x-1.0-beta1) - en to ug translation catalogue (6 entries)

en: Pages
ug: بەت

en: Delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Operations
ug: مەشغۇلاتلار

en: Cancel
ug: بىكار قىلىش

en: This action cannot be undone.
ug: مەزكۇر مەشغۇلات قايتىلانمايدۇ.

en: Roles
ug: ئەزا ھوقۇقى
