Login Destination (7.x-1.0-beta2) - en to kk translation catalogue (12 entries)

en: Pages
kk: Беттер

en: Delete
kk: Өшіру

en: Operations
kk: Операциялар

en: List
kk: Көрсету

en: Cancel
kk: Келіспеу

en: Edit
kk: Өңдеу

en: This action cannot be undone.
kk: Бұл әрекет қайтарылмайды.

en: Weight
kk: Салмағы

en: Settings
kk: Теңшелімдер

en: Save
kk: Сақтау

en: Roles
kk: Рөлдер

en: Triggers
kk: Триггерлар
