Login Destination (7.x-1.0-beta2) - en to mr translation catalogue (11 entries)

en: Pages
mr: पाने

en: Delete
mr: मिटवा

en: Operations
mr: कृती

en: List
mr: यादी

en: Cancel
mr: रद्द

en: Edit
mr: संपादन

en: This action cannot be undone.
mr: ही कृती परत घेता येणार नाही.

en: Weight
mr: मुल्य

en: Settings
mr: संरचना

en: Save
mr: संरक्षीत

en: Roles
mr: वर्तनमर्यादा
