Login Destination (7.x-1.0) - en to he translation catalogue (19 entries)

en: Pages
he: עמודים

en: Delete
he: מחיקה

en: Operations
he: פעולות אפשריות

en: List
he: רשימה

en: Cancel
he: ביטול

en: Edit
he: עריכה

en: This action cannot be undone.
he: לא ניתן לבטל פעולה זו.

en: Weight
he: משקל

en: Settings
he: הגדרות

en: Save
he: שמירה

en: Roles
he: תפקידים

en: Destination
he: יעד

en: Empty
he: ריק

en: About
he: אודות

en: Triggers
he: טריגרים

en: All pages except those listed
he: בכל העמודים, חוץ מאלו שמופיעים ברשימה

en: Only the listed pages
he: רק בעמודים שברשימה להלן

en: Pages on which this PHP code returns <code>TRUE</code> (experts only)
he: בעמודים שעבורם קוד הPHP מחזיר <code>TRUE</code> (רק למתקדמים).

en: If the PHP option is chosen, enter PHP code between %php. Note that executing incorrect PHP code can break your Drupal site.
he: אם סומנה האפשרות ה PHP, יש להכניס קוד בין %php. שימו לב שהרצת שקוד PHP שגוי יכולה "לשבור" את האתר.
