Login Destination (7.x-1.0) - en to is translation catalogue (13 entries)

en: Pages
is: Síður

en: Delete
is: Eyða

en: Operations
is: Aðgerðir

en: List
is: Listi

en: Cancel
is: Hætta við

en: Edit
is: Breyta

en: This action cannot be undone.
is: Ekki er hægt að afturkalla þessa aðgerð.

en: Weight
is: Vægi

en: Settings
is: Stillingar

en: Save
is: Vista

en: Roles
is: Hlutverk

en: Empty
is: Tóm

en: About
is: Um
