Login Destination (7.x-1.0) - en to or translation catalogue (6 entries)

en: Pages
or: ପୃଷ୍ଠା

en: Delete
or: ଅପସାରଣ କରନ୍ତୁ

en: Operations
or: ପ୍ରୟୋଗଗୁଡ଼ିକ

en: List
or: ତାଲିକା

en: Cancel
or: ବାତିଲ କରନ୍ତୁ

en: Weight
or: ଓଜନ
