Login Destination (7.x-1.1) - en to bg translation catalogue (13 entries)

en: Pages
bg: Страници

en: Delete
bg: Изтриване

en: Operations
bg: Действия

en: List
bg: Списък

en: Cancel
bg: Отмени

en: Edit
bg: Редактирай

en: This action cannot be undone.
bg: Тази операция не може да бъде отменена.

en: Weight
bg: Тегло

en: Settings
bg: Настройки

en: Save
bg: Запази

en: Roles
bg: Роли

en: Empty
bg: Празно

en: Triggers
bg: Тригери
